36-062 Zaczernie 188

515 145 644

AUVENTS

Zadaszenia

Wykonujemy również jedno lub wielospadowe zadaszenia, których formę i kolor można dopasować do wyglądu i rozmiarów tarasu, budynku czy otoczenia. Do przeszklenia zadaszeń wykorzystujemy tylko tzw. szkło bezpieczne przezroczyste lub matowe.  Nie stosujemy wypełnień poliwęglanowych z uwagi na ograniczoną trwałość i niską estetykę.

Oferujemy zadaszenia jedno i wielospadowe - dzięki czemu prawie wszystkie Państwa życzenia mogą zostać spełnione. Forma i kolor zadaszenia może zostać dopasowana do wyglądu i wielkości budynku, tarasu oraz ogrodu, a dzięki zintegrowanemu systemowi oświetlenia zostaną delikatnie podkreślone walory konstrukcyjne.

Masz pytanie? Zadzwoń!

 

Do zadaszeń tarasów, zwłaszcza umiejscowionych od mocno nasłonecznionej strony zalecamy zastosowanie markiz dachowych zapobiegających nadmiernemu nagrzewaniu się dachu. Więcej.

Choć konstrukcja zadaszenia jest bardzo prosta, to nawet tutaj możemy zastosować dodatkowe akcesoria w postaci np. markiz dachowych, czy pionowych paneli żaluzjowych, które dadzą nam dodatkową ochronę przez intensywnym światłem słonecznym i zapewnią prywatność.