36-062 Zaczernie 188

515 145 644

Blog

Ogród zimowy a cztery strony świata!

03-02-2023

Ogród zimowy a cztery strony świata! 

Usytuowanie Twojego ogrodu zimowego wpływa na klimat panujący w pomieszczeniu

Jak zrobić fundament pod ogród zimowy?

22-11-2022

Ogród zimowy to dobra alternatywa dla tych, którzy nie chcą w zimne pory roku przerzucać się na importowane warzywa i owoce ze sklepów, a wciąż mieć coś własnego. Jeśli mamy potrzebę obcowania z przyrodą również wtedy, kiedy naszą okolicę przykrywa gęsty śnieg, to budowa ogrodu zimowego wyjdzie nam na dobre. Wiele osób nie wie jednak od czego zacząć budowę ogrodu zimowego. Jak postawić fundamenty pod ogród zimowy i jak urządzić jego wystrój? Czy warto zaadaptować istniejący taras do jego powstania?

Kopia:

07-10-2022

Budowa ogrodu zimowego - co warto wiedzieć?

27-09-2022

Budowa ogrodów zimowych to jedna z tych usług, z której coraz chętniej korzystają klienci, chcący posiadać dodatkową przestrzeń zapewniającą im nie tylko komfort użytkowania, ale co ważniejsze kontakt z przyrodą i to przez cały rok. Dodatkowo szerokie możliwości pod względem zagospodarowania tzw. przydomowych oranżerii, które można przeznaczyć np. na miejsce do relaksu, salon, czy też biuro, przekładają się na znaczne zwiększenie ich popularności również w Polsce. Jednak należy pamiętać o kilku bardzo ważnych kwestiach podczas projektowania, a następnie budowania ogrodu zimowego.

Czy na ogród zimowy potrzebne jest pozwolenie?

27-09-2022

Nie każda wiosna upływa pod znakiem pięknych, ciepłych dni. Nawet gdy zawita do nas słońce, porywisty i zimny wiatr skutecznie potrafi nas zniechęcić do przebywania poza domem. Właśnie w takiej sytuacji, najlepszym rozwiązaniem może być budowa ogrodu zimowego. W ostatnich latach ogród zimowy wzbudza coraz większe zainteresowania wśród właścicieli prywatnych posesji. Czy jednak budowa takiego ogrodu wymaga stosownego pozwolenia od właściwych organów?