A dobroć Pana Boga naszego niech będzie nad nami! I wspieraj pracę rąk naszych, dzieło rąk naszych wspieraj!

Ps, 90, 17

Okna aluminiowe

Jeszcze do niedawna można było zauważyć pewną rywalizację pomiędzy producentami okien drewnianych i plastikowych. Dziś, gdy na rynek wszedł trzeci gracz, a mianowicie okna aluminiowe, sytuacja ta uległa znaczącej zmianie. Tą drogą poszliśmy również i my, oferując Państwu najwyższej klasy aluminiowe okna.

Stolarka aluminiowa — maksymalna wytrzymałość

Nasze okna aluminiowe są przede wszystkim szczelne. Jest to zasługą zastosowania specjalnych, wykonanych z tworzywa EPDM uszczelek. Ich zaletą jest przede wszystkim odporność na promieniowanie UV, duże różnice temperatur i działanie wilgoci (w tym kwaśnych deszczy). Uszczelki — podobnie jak i okna — nie wymagają konserwacji, wyróżniając się przy tym maksymalną żywotnością liczoną w dziesiątkach lat.

Rozmiar dopasowany do potrzeb

Konstrukcja okien aluminiowych wyróżnia się dużą wytrzymałością i lekkością. Dzięki temu możemy zaproponować Państwu okna stałe i otwierane o dość niecodziennym i nietypowym kształcie, zachowując przy tym podział na systemy profilowe z przegrodą termiczną i bez niej. Nasze okna wyposażone zostały we wzmocnione okucia, dzięki którym otwieranie i zamykanie okien jest dużo płynniejsze.

Energooszczędność to nasz atut

Zadbaliśmy o to, by proponowane przez nas okna aluminiowe były przede wszystkim energooszczędne. Dzięki niskiemu współczynniku przenikania ciepła wielkopowierzchniowe konstrukcje okien aluminiowych nie generują dodatkowych kosztów i jednocześnie mogą wypełnić przestrzeń naturalnym ciepłem i światłem słonecznym. Nasze rozwiązania zapewniają doskonałą izolację termiczną i właśnie dlatego warto w nie inwestować.

Czyste powietrze na wyciągnięcie ręki

Nasze aluminiowe okna nie tylko izolują termicznie i akustycznie, ale też zapewniają dostęp do czystego powietrza. Nasza stolarka aluminiowa wyposażona została w specjalne systemy filtracyjne, które chronią wnętrze domu przed zanieczyszczeniami. Co więcej, nasze okna aluminiowe są odporne na uszkodzenia mechaniczne, które już nigdy nie doprowadzą do ich dezintegracji i rozszczelnienia.

Uniwersalność aranżacyjna

Z pewnością ucieszy Państwa fakt, że nasze okna aluminiowe są uniwersalne pod kątem aranżacyjnym. Można je łatwo dopasować do elewacji domu, wybierając zarówno dyskretną aranżację, jak i bardziej odważne, niecodzienne formy dekoracyjne. Możemy też zadbać o to, aby wymiary okien aluminiowych były niestandardowe, dzięki czemu ich kształty zaskoczą każdego obserwatora.

Bezpieczeństwo użytkowania

Dostępna u nas stolarka aluminiowa jest nie tylko funkcjonalna i estetycznie dopracowana, ale też — co zresztą jest najważniejsze — w pełni bezpieczna. Wszystkie nasze rozwiązania są dostosowane do aktualnych wymogów prawa budowlanego. Zasada ta obejmuje nie tylko okna aluminiowe, ale też przeszklone drzwi tarasowe itd. Fakt ten docenią przede wszystkim rodzice, którzy chcą zapewnić swoim pociechom maksimum bezpieczeństwa.

Nasza stolarka aluminiowa jest dopracowana pod każdym względem. Jeśli nasze okna i przeszklone drzwi tarasowe wzbudziły Państwa zainteresowanie, chętnie zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością pomożemy na każdym etapie realizacji zlecenia.