A dobroć Pana Boga naszego niech będzie nad nami! I wspieraj pracę rąk naszych, dzieło rąk naszych wspieraj!

Ps, 90, 17

Drzwi aluminiowe

Drzwi aluminiowe

Drzwi aluminiowe wykonane są z wysokiej jakości profili aluminiowych z przegrodą termiczną lub bez (w zależności od oczekiwań klienta odnośnie parametrów termoizolacyjnych) polakierowane proszkowo dowolnym kolorem z palety RAL, lakierem drewnopodobnym lub w wersji bikolor – inny kolor na zewnątrz inny wewnątrz, co otwiera szerokie możliwości aranżacyjne.

Drzwi aluminiowe — dlaczego warto?

Drzwi aluminiowe to konstrukcje lekkie, łatwe w montażu, atrakcyjne wizualnie dzięki możliwości zastosowania dużej powierzchni przeszkleń i znacznie bardziej bezpieczne od stolarki drewnianej czy PCF z uwagi na fakt, że aluminium jest materiałem ognioodpornym.

 

Ze względu na liczne zalety okna  i drzwi aluminiowe cieszą się coraz większą popularnością wśród inwestorów prywatnych w budownictwie mieszkaniowym. Oferujemy drzwi do Twojego domu, które chronią przed utratą ciepła, a także tłumią fale akustyczne. Dostępne w naszej ofercie rozwiązania to nie tylko standardowe drzwi uchylne, ale też szereg innych rozwiązań konstrukcyjnych w zależności od indywidualnych potrzeb i estetycznych, funkcjonalnych oraz technicznych.

Rodzaje drzwi z aluminium

W skład naszego asortymentu wchodzą drzwi aluminiowe:

 

 

Drzwi aluminiowe — najważniejsze zalety

Drzwi i okna aluminiowe to idealne rozwiązanie do zastosowania w nowoczesnym budownictwie. Ich najważniejszą zaletą jest duża wytrzymałość profili, która może iść w parze z dużą powierzchnią przeszkleń. Dzięki temu wnętrze domu lub mieszkania wypełnia się naturalnym światłem.

 

Kolejną zaletą okien i drzwi aluminiowych jest możliwość akumulacji ciepła. Duża powierzchnia przeszkleń pozwala na szybkie dogrzanie wnętrza — drzwi zewnętrzne nie tylko nie tracą ciepła, ale też ograniczają zużycie energii.

 

Zgodnie z życzeniem zamawiającego do wszystkich naszych drzwi aluminiowych, całoszklanych czy też drzwi pivotowych wykorzystujemy nowoczesne systemowe okucia i rozwiązania: zabezpieczenia antywłamaniowe, połączenie z domową automatyką (kontrola dostępu za pomocą skanu palca lub kodu), niski próg, samozamykacze, elektrorygle, różnorodne pochwyty, napędy automatyczne, cichy domyk.

Drzwi aluminiowe — stylistyka

Dostępne w naszej ofercie aluminiowe drzwi zewnętrzne mogą mieć praktycznie dowolny kolor. Oferujemy modele malowane według bardzo rozbudowanej palety RAL, dzięki czemu łatwo będzie dostosować ich kolorystykę do elewacji strony zewnętrznej budynku, a dzięki możliwości wyboru wersji lakierowania bikolor również do wnętrza. Nasze aluminiowe drzwi zewnętrzne mogą być też polakierowana lakierem imitującym drewno w różnych wersjach stylistycznych. Jest to propozycja zwłaszcza dla tych osób, które cenią sobie klasyczną aranżację.

Zapraszamy do kontaktu!