A dobroć Pana Boga naszego niech będzie nad nami! I wspieraj pracę rąk naszych, dzieło rąk naszych wspieraj!

Ps, 90, 17

Ślusarka aluminiowa

Okna i drzwi

Czytaj dalej

Fasady

Czytaj dalej

Balustrady

Czytaj dalej

 

Okna aluminiowe

Czytaj dalej

Drzwi aluminiowe

Czytaj dalej

 

Drzwi pivotowe

Czytaj dalej

Ogród letni

Czytaj dalej

Ogrody zimowe na dachu

Czytaj dalej

Oranżeria ogrodowa

Czytaj dalej

Ogrody zimowe całoroczne

Czytaj dalej

Okna do ogrodu zimowego

Czytaj dalej

Masz pytanie? Zadzwoń!

 

 

Innowacyjna stolarka aluminiowa idealnie współgra ze standardami nowoczesnego budownictwa. Charakteryzuje się prostym i minimalistycznym designem, a przy tym imponującą odpornością mechaniczną. Jej właściwości sprawiają, że ślusarka aluminiowa sprawdzi się idealnie w przypadku budynków użyteczności publicznej, ale też w obiektach prywatnych, w których coraz częściej znajduje zastosowanie.

Zalety ślusarki aluminiowej

Aluminium w przeciwieństwie do innych materiałów wyróżnia się swoją niebywałą lekkością i plastycznością. Z tego względu, można stworzyć konstrukcje aluminiowe o niemal dowolnych wymiarach i kształtach. Nowoczesna ślusarka aluminiowa zapewnia bezpieczne i trwałe rozwiązania. Stolarkę aluminiową pokrywa się specjalnym lakierem metodą proszkową w różnorodnych wersjach kolorystycznych oraz strukturalnych, dzięki czemu nie traci ona swojego dobrego wyglądu. Nie grożą jej więc: rdza, wyblaknięcie czy też deformacja, do których mogłoby dojść przez działanie niekorzystnych warunków pogodowych w przypadku zastosowania innych materiałów np. drewna, pcv, czy stali.

Co ważne, profile aluminiowe można polakierować na dowolny kolor z palety RAL lub w wersji drewnopodobnej, jak również w opcji bikolor, tzn. inny kolor profili od wewnątrz, a inny od strony zewnętrznej, co otwiera wiele możliwości dla designerów. Warto też podkreślić, że wybór rozwiązania, jakim jest stolarka aluminiowa nie wymaga skomplikowanych zabiegów konserwujących.

Aluminiowe okna czy drzwi wejściowe wystarczy tylko co jakiś czas oczyszczać wodą z delikatnym detergentem z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń, aby nie spowodowały one przebarwień polakierowanej powierzchni. Wbrew pozorom ślusarka aluminiowa zapewnia też dobrą izolację pomieszczeń. Nowoczesne profile składają się z kilku komór wypełnionych materiałem izolacyjnym, a przy zastosowaniu potrójnych pakietów szybowych współczynniki przenikania ciepła spełniają wszelkie standardy. Nie można też zapomnieć o tym, że takie konstrukcje prezentują się niezwykle elegancko i gustownie, ponadto przetrwają przez wiele lat bez konieczności odnawiania.

Ślusarka aluminiowa o wszechstronnym zastosowaniu

Aluminiowe systemy fasadowe można zastosować w przypadku budowania przeszklonych elewacji domów prywatnych, jak i budynków użyteczności publicznej, takich jak na przykład:

  • biurowce,
  • hotele,
  • restauracje
  • banki,
  • urzędy itp.

Zastosowanie ślusarki aluminiowej pozwala na uzyskanie rewelacyjnego efektu o wysokim poziomie estetyki. Drzwi aluminiowe i okna wykonane z tego materiału doskonale sprawdzają się do dużych przeszkleń i obiektów o nowoczesnym stylu. Są niebywale efektowne, a przy tym wytrzymałe. Elementy z aluminium znacząco wyróżniają się z otoczenia i stanowią ozdobę każdej przestrzeni, sprawiając, że wygląda ona imponująca i luksusowo.

Dlaczego warto sięgnąć po ślusarkę aluminiową?

Zwłaszcza z tego względu, że aluminium to materiał o ponadprzeciętnych właściwościach. Jest propozycją uniwersalną i wysoce odporną na czynniki zewnętrzne (wiatr, deszcz, słońce). Ponadto nie ulega zbyt łatwo zarysowaniom i prezentuje się estetycznie nawet po wielu latach. Nie można też zapominać o tym, że jest materiałem ekologicznym, który świetnie wpisuje się w standardy zrównoważonego budownictwa.