A dobroć Pana Boga naszego niech będzie nad nami! I wspieraj pracę rąk naszych, dzieło rąk naszych wspieraj!

Ps, 90, 17

Osłony przeciwsłoneczne

 

Markizy dachowe, rolety czy żaluzje zewnętrzne

to tylko kilka z wielu dostępnych elementów wyposażenia dodatkowego do Państwa ogrodu zimowego. Jeśli zależy Państwu na wydajnej wentylacji, dodatkowej osłonie przed promieniami słonecznymi, dobierzemy dla Państwa najlepsze rozwiązanie. Nasza firma w swoich realizacjach stosuje sprawdzone i solidne systemy żaluzji i rolet wiodącego w Europie producenta WAREMA.

Żaluzje zewnętrzne

nadają się idealnie do tego celu, ponieważ przechwytują 60-80% promieniowania słonecznego jeszcze przed dotarciem do szyby. Dzięki temu w pomieszczeniu jest przyjemnie chłodno. Pozwalają też optymalnie sterować jasnością w pomieszczeniu.

Masz pytanie? Zadzwoń!

Żaluzje czy rolety zewnętrzne

montowane są na zewnątrz konstrukcji aluminiowo-szklanych: ścianach, oknach, konstrukcjach dachów ogrodów zimowych, czy też zadaszeniach tarasów. Sterowane są elektrycznie lub za pomocą systemu tzw. automatyki pogodowej – otwierane i zamykane za pomocą czujników wiatru i słońca, deszczu, który przy odnotowaniu zbyt silnego wiatru automatycznie zwinie markizę do aluminiowej kasety dla jej bezpieczeństwa, przy dużym nasłonecznieniu automatycznie rozwinie roletę, a przy opadach deszczu zamknie okno dachowe.

Konstrukcja rolety

jest lakierowana w takim samym kolorze (paleta RAL) jak konstrukcja Ogrodu Zimowego. Jeżeli chodzi o poszycie posiadamy bardzo szeroki wybór wzorów i kolorów. Żaluzje wewnętrzne mogą być w wersji manualnej lub elektrycznej, stanowią dodatkowy element wystroju wnętrza.

Osłony przeciwsłoneczne w ogrodzie zimowym. Markizy, rolety, żaluzje

Wysokiej jakości osłona przeciwsłoneczna to dodatkowe wyposażenie ogrodu zimowego, które może pełnić niezwykle istotną funkcję termoregulacyjną. Odpowiednio dobrane rolety czy żaluzje fasadowe pomagają kontrolować natężenie światła, utrzymują odpowiedni poziom ochrony przed promieniami słonecznymi oraz wspierają wentylację pomieszczenia.

W naszych realizacjach korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych i solidnych systemów żaluzji i rolet przodującego europejskiego producenta WAREMA.

Żaluzje fasadowe. Zalety żaluzji zewnętrznych

Żaluzja zewnętrzna montowana jest na zewnątrz budynku i przechwytuje 60-80% promieniowania słonecznego. Dzięki takiemu rozwiązaniu światło nie pada bezpośrednio na szybę okienną, a pomieszczenie pozostaje przyjemnie chłodne i zacienione. Konstrukcja osłony umożliwia precyzyjną regulację dostępu światła – lamele możemy ustawić pod niemalże dowolnym kątem i z łatwością sterować poziomem nasłonecznienia ogrodu zimowego. Dostępne w zróżnicowanej kolorystyce, doskonale podkreślą i wpasują się w bryłę budynku.

W naszej ofercie znajdują się również żaluzje wewnętrzne, które stanowią dodatkowy element wystroju wnętrza i mogą być sterowane manualnie bądź elektrycznie.

Rolety i markizy zewnętrzne. System automatyki pogodowej WAREMA

słony przeciwsłoneczne montowane są na zewnątrz konstrukcji aluminiowo-szklanych. Możemy je umieścić na ścianach, oknach, konstrukcjach dachów ogrodów zimowych, czy zadaszeniach tarasów. Są sterowane elektrycznie lub za pomocą systemu automatyki pogodowej naszego partnera – marki WAREMA.

Otwieranie i zamykanie osłon w tym systemie odbywa się z wykorzystaniem zintegrowanych czujników wiatru, słońca i deszczu, które sterują roletami. W momencie odnotowania zbyt silnego wiatru markiza zewnętrzna zostaje automatycznie zwinięta do aluminiowej kasety, która skutecznie zabezpiecza ją przed uszkodzeniami związanymi z czynnikami atmosferycznymi. Przy dużym nasłonecznieniu system automatycznie rozwija roletę, a przy opadach deszczu zamyka okno dachowe.

Konstrukcja rolety. Paleta kolorów

Nasze rolety są w pełni dostosowane do kolorystyki konstrukcji ogrodu zimowego i są lakierowane dokładnie na ten sam kolor (paleta RAL). Klienci mogą wybierać spośród szerokiej oferty wzorów i kolorów poszycia rolet. Wysoka jakość wykonania i indywidualne podejście do każdej realizacji są gwarancją wyjątkowego charakteru ogrodu i odpowiedniego poziomu promieni słonecznych w projektowanych pomieszczeniach.