Osłony przeciwsłoneczne

 

Markizy dachowe, rolety czy żaluzje zewnętrzne

to tylko kilka z wielu dostępnych elementów wyposażenia dodatkowego do Państwa ogrodu zimowego. Jeśli zależy Państwu na wydajnej wentylacji, dodatkowej osłonie przed promieniami słonecznymi, dobierzemy dla Państwa najlepsze rozwiązanie. Nasza firma w swoich realizacjach stosuje sprawdzone i solidne systemy żaluzji i rolet wiodącego w Europie producenta WAREMA.

Żaluzje zewnętrzne

nadają się idealnie do tego celu, ponieważ przechwytują 60-80% promieniowania słonecznego jeszcze przed dotarciem do szyby. Dzięki temu w pomieszczeniu jest przyjemnie chłodno. Pozwalają też optymalnie sterować jasnością w pomieszczeniu.

Masz pytanie? Zadzwoń!

Żaluzje czy rolety zewnętrzne

montowane są na zewnątrz konstrukcji aluminiowo-szklanych: ścianach, oknach, konstrukcjach dachów ogrodów zimowych, czy też zadaszeniach tarasów. Sterowane są elektrycznie lub za pomocą systemu tzw. automatyki pogodowej – otwierane i zamykane za pomocą czujników wiatru i słońca, deszczu, który przy odnotowaniu zbyt silnego wiatru automatycznie zwinie markizę do aluminiowej kasety dla jej bezpieczeństwa, przy dużym nasłonecznieniu automatycznie rozwinie roletę, a przy opadach deszczu zamknie okno dachowe.

Konstrukcja rolety

jest lakierowana w takim samym kolorze (paleta RAL) jak konstrukcja Ogrodu Zimowego. Jeżeli chodzi o poszycie posiadamy bardzo szeroki wybór wzorów i kolorów. Żaluzje wewnętrzne mogą być w wersji manualnej lub elektrycznej, stanowią dodatkowy element wystroju wnętrza.

Automatyka pogodowa

Nasz partner – firma Warema

producent osłon przeciwsłonecznych, posiada w swojej ofercie szereg sterowników, jak na przykład zintegrowany czujnik wiatru, czy systemy sterowania działające w oparciu o temperaturę i intensywność nasłonecznienia lub opadów deszczu.