A dobroć Pana Boga naszego niech będzie nad nami! I wspieraj pracę rąk naszych, dzieło rąk naszych wspieraj!

Ps, 90, 17

Blog

Jadalnia w ogrodzie zimowym – jak ją urządzić?

Ogród zimowy to przestrzeń, którą można zaaranżować w dowolny sposób. Jednym z ciekawszych sposobów na wykorzystanie dodatkowego pomieszczenia jest urządzenie w nim jadalni. Sprawdźmy zatem, jak stworzyć w zimowym ogrodzie eleganckie i funkcjonalne miejsce do spożywania posiłków.

więcej

Basen w ogrodzie zimowym — od czego zacząć?

Przydomowy basen ogrodowy to marzenie wielu posiadaczy domów jednorodzinnych. Nie jest tajemnicą, że najlepiej korzystać z basenu latem, gdy temperatura za oknem sprzyja codziennej rekreacji. A co zrobić zimą? Jeśli zależy nam na klimatycznej kąpieli również w listopadzie lub styczniu, to postawmy na ogród zimowy z basenem. Od czego zacząć, aby przejść do realizacji tego projektu?

więcej

Jacuzzi w ogrodzie zimowym - jak zaplanować i urządzić ogrodowe SPA?

Jeśli dysponujesz już swoim ogrodem zimowym, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość: możesz w nim urządzić domowe jacuzzi, w którym oddasz się relaksowi i wypoczynkowi. A jeśli zastanawiasz się, jak zaaranżować tę strefę wypoczynku, to koniecznie przeczytaj poniższy artykuł.

więcej

Ogród zimowy z pełnym dachem – sposób na całoroczny relaks

Za oknem skwar i mnóstwo światła słonecznego? Lato to ostatni dzwonek, by zastanowić się nad budową ogrodu zimowego z pełnym dachem. Jego przeszklona konstrukcja została zaprojektowana tak, aby zapewnić przestrzeń pod uprawę roślin ciepłolubnych i to nawet w porze jesienno-zimowej.

więcej

Ogród zimowy z kominkiem - jak wybrać najlepszy kominek?

Zimowy ogród to wyjątkowe miejsce w domu. Jest to rodzaj zabudowanego, zwykle nieogrzewanego tarasu, który oddziela ciepłe pomieszczenia, od chłodnego otoczenia. Wnętrze to jest najczęściej wykorzystywane do przechowywania mebli ogrodowych i delikatnych roślin, dla których niskie temperatury panujące w chłodniejszych miesiącach roku mają niekorzystny wpływ. 

więcej

Czy na balkonie w bloku można stworzyć ogród zimowy?

Kameralny ogród zimowy na balkonie to marzenie wielu posiadaczy własnych mieszkań. Czy w środku miasta można stworzyć zieloną oazę? Jest to możliwe, choć nie zawsze proste w realizacji. Zobacz, co będzie Ci potrzebne do urządzenia przytulnego ogrodu zimowego.

więcej