A dobroć Pana Boga naszego niech będzie nad nami! I wspieraj pracę rąk naszych, dzieło rąk naszych wspieraj!

Ps, 90, 17

Blog

Rolety zewnętrzne czy żaluzje fasadowe — co wybrać do ogrodu zimowego?

Utrzymanie odpowiedniej temperatury w ogrodzie zimowym może okazać się nie lada wyzwaniem, zwłaszcza w okresie letnim, jeśli jest on usytuowany od strony południowej. W zależności od otoczenia ogrodu zimowego oraz jego orientacji możemy zdecydować się na nowoczesne rolety zewnętrzne, jak i żaluzje fasadowe.

więcej

10 Pomysłów jak urządzić taras?

Zastanawiasz się, jak urządzić taras? Szukasz inspiracji, w myśl której dzięki odpowiednio dobranym meblom i wyposażeniu postawisz na niepowtarzalną aranżację tej ogrodowej przestrzeni? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie kilka ciekawych pomysłów na zagospodarowanie tego miejsca. W końcu aranżacja tarasu to wizytówka ogrodu. 

więcej

Czym zabudować boki tarasu?

Taras ogrodowy czy balkon to przestrzenie, które mogą stać się oazami wypoczynku w naszym domu. Aby zapewnić sobie komfort użytkowania przez cały rok, warto rozważyć montaż odpowiedniego zadaszenia oraz skuteczne zabudowanie boków.

więcej

Co wybrać — żaluzje fasadowe czy rolety zewnętrzne?

Rolety i żaluzje zewnętrzne cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród osób, które cenią sobie pełen komfort, prywatność i kontrolę nad stopniem nasłonecznienia. Które z tych rozwiązań będzie bardziej odpowiednie i lepiej się sprawdzi?

więcej

Jadalnia w ogrodzie zimowym – jak ją urządzić?

05-12-2023

Ogród zimowy to przestrzeń, którą można zaaranżować w dowolny sposób. Jednym z ciekawszych sposobów na wykorzystanie dodatkowego pomieszczenia jest urządzenie w nim jadalni. Sprawdźmy zatem, jak stworzyć w zimowym ogrodzie eleganckie i funkcjonalne miejsce do spożywania posiłków.

więcej

Basen w ogrodzie zimowym — od czego zacząć?

Przydomowy basen ogrodowy to marzenie wielu posiadaczy domów jednorodzinnych. Nie jest tajemnicą, że najlepiej korzystać z basenu latem, gdy temperatura za oknem sprzyja codziennej rekreacji. A co zrobić zimą? Jeśli zależy nam na klimatycznej kąpieli również w listopadzie lub styczniu, to postawmy na ogród zimowy z basenem. Od czego zacząć, aby przejść do realizacji tego projektu?

więcej