A dobroć Pana Boga naszego niech będzie nad nami! I wspieraj pracę rąk naszych, dzieło rąk naszych wspieraj!

Ps, 90, 17

Żaluzje zewnętrzne do ogrodu zimowego

Żaluzje zewnętrzne do ogrodu zimowego 

Ogród zimowy to miejsce, w którym można wypocząć, zrelaksować się i mieć stały kontakt z otaczającą przyrodą. Niestety, duża ilość przeszkleń nie daje poczucia prywatności. Dlatego proponujemy Państwu wysokiej jakości rolety, które sprawdzą się jako skuteczna osłona, która ochroni nie tylko przed wzrokiem sąsiadów... Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Roleta w ogrodzie zimowym — dlaczego powinieneś ją mieć?

Montaż aluminiowych rolet w Twoim ogrodzie zimowym, to klucz do pełni prywatności. Dzięki nim można cieszyć się maksimum prywatności i bezpieczeństwa. Na tym jednak nie koniec. Dzięki roletom sprawisz, że Twoja szklana oranżeria będzie skutecznie chroniona przed czynnikami atmosferycznymi, takimi jak deszcz, śnieg, a nawet grad. Nasze rolety mogą współpracować z centralą sterowniczą, jako instalacja inteligentnego domu. Dzięki temu rozwiązaniu możesz:

  • automatycznie regulować temperaturę wewnątrz (np. podczas bardzo gorących dni),
  • poprawiać izolację termiczną w porze zimowej, dostosowując ją do temperatury wewnątrz pomieszczenia,
  • automatycznie kształtować mikroklimat wewnątrz ogrodu zimowego.

Rolety na szklane dachy — funkcjonalna osłona na szklaną oranżerię

Chcesz zadbać o pełną ochronę przeszkleń dachowych? Marzy Ci się rozwiązanie, w ramach którego sterujesz ogrzewaniem wewnątrz domu przy pomocy pilota lub tabletu? Jeśli tak, to wybierz naszą ofertę dla przydomowych ogrodów zimowych. Zapewniamy Ci maksymalną funkcjonalność dostarczanych rozwiązań, a także wysoką jakość wykonania rolet do ogrodu. Każda wchodząca w ich skład lamela jest wykonana z wysokiej jakości aluminium, dzięki któremu skutecznie zabezpieczysz dach ogrodu zimowego i inne przeszklenia, które wchodzą w skład jego bryły. Nasze rolety dachowe mogą również posłużyć jako dodatkowa ochrona przed włamaniem lub nadmiernym nasłonecznieniem. 

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, to zapraszamy do kontaktu. Oferujemy usługę montażu na dużych przeszkleniach dachowych rolet zewnętrznych, które w zależności od potrzeb mogą współpracować z systemem inteligentnego domu.