A dobroć Pana Boga naszego niech będzie nad nami! I wspieraj pracę rąk naszych, dzieło rąk naszych wspieraj!

Ps, 90, 17

Żaluzje zewnętrzne

 

Jeśli szukasz wysokiej jakości rolet i żaluzji zewnętrznych, to serdecznie zapraszamy do nas. Oferujemy żaluzje okienne wraz z napędem i montażem, które z pewnością posłużą przez wiele długich lat. Co jeszcze możemy Ci zaproponować?

Rolety i żaluzje zewnętrzne — funkcjonalność i komfort

Chcesz zapewnić sobie w domu niepowtarzalny klimat? Marzysz o tym, aby cieszyć się komfortowym snem niezależnie od pory dnia? A może szukasz antywłamaniowych rozwiązań zwiększających bezpieczeństwo Twoje i Twojego mienia? Jeśli na którekolwiek z powyższych pytań odpowiedziałeś "TAK", to nasze żaluzje zewnętrzne i rolety okienne są właśnie dla Ciebie. Dlaczego warto je wybrać? Sprawdź sam!

  1. Żaluzja składa się z wytrzymałych lameli, które osadzone są w solidnych prowadnicach. Dzięki temu zyskujesz wytrzymałą osłonę dla Twojego okna, która zatrzyma promienie słoneczne, grad i deszcz.

  2. Montaż żaluzji możemy uzupełnić o zastosowanie napędu elektrycznego. Takie rozwiązanie polecamy zwłaszcza w przypadku żaluzji zewnętrznych o właściwościach antywłamaniowych. 

  3. Żaluzje są idealnie dopasowane do siebie. Dzięki temu zatrzymasz 100% światła słonecznego, tworząc zasłonę, która zapewni Ci nawet w ciągu dnia tak komfortowy wypoczynek, jak w środku nocy.

  4. Żaluzje montowane zewnętrznie ułatwią Ci utrzymanie w pomieszczeniu odpowiedniej temperatury i zabezpieczą okna przez zbiciem na skutek uderzenia gradu.

Elektryczna żaluzja fasadowa — co możemy dla Ciebie zrobić?

Zacznijmy od tego, że zanim przystąpimy do montażu, dokonamy dokładnych pomiarów zewnętrznych wymiarów okien, w których umieścimy żaluzje. Dzięki temu ocenimy, jak duża osłona okienna będzie potrzebna, a także oszacujemy i zaplanujemy przestrzeń dla urządzeń napędowych. 

Podczas projektowania uwzględnimy również wpływ takich czynników jak klimatyzacja, systemy wentylacyjne, czy sąsiednie okna. Na podstawie tych danych zaprojektujemy rozwiązanie, które zapewni Ci jak najwięcej komfortu. Naszą specjalizacją są systemy automatyczne, które zapewniają płynne sterowanie zestawem za pomocą specjalnych przycisków. 

System oferowany jest wraz ze specjalnym pilotem, który umożliwia zdalne otwarcie lub zamknięcie osłon. W ten sposób można dostosować nasłonecznienie w pomieszczeniu bez konieczności wstawania z łóżka. Możliwość sterowania zdalnego umożliwia również współpracę z systemami ogrzewania, a także pozwoli ograniczyć wpływ zjawisk atmosferycznych i hałasu na komfort mieszkania. 

Aluminiowe elementy naszych żaluzji w połączeniu z szeroko rozumianą automatyką i moskitierą będą skutecznie chronić mieszkańców przed szeregiem zagrożeń zewnętrznych. Zapewniamy, że dzięki podtynkowej instalacji, konstrukcja osłonowej żaluzji wykonanej np. z aluminium, będzie doskonale dopasowywać się do kolorystyki elewacji.